Felanmälan

Om det uppstår en skada eller fel i din lägenhet eller i gemensamma utrymmen som exempelvis tvättstuga ska du genast meddela oss detta.

Vid akuta fel ska du alltid kontakta oss via telefon omgående. Akuta fel är exempelvis strömavbrott, vattenläckor eller totalstopp i avlopp.

Felanmälan Örebro:
019-18 18 18
Felanmälan Lindesberg:
0581-611 680
Akuta fel efter kontorstid:
019-26 40 50

Vid ärenden som inte är lika akuta vänligen gör din felanmälan till felanmalan@egeryds.se

Formulär för Felanmälan

Örebro

Du når vår växel

Vardagar mellan 07.00–16.00 på telefon 019-18 18 18
Växeln är lunchstängd 12.00–13.00

Idrottsvägen 31 B, 702 32 Örebro
Kontorets öppettider är 07.00-16.00

Johan Lekeborn

Arbetsledare/Teknisk förvaltare

019-18 18 54
johan.lekeborn@egeryds.se

Christian Lundborg

Teknisk förvaltare

019-18 18 60
christian.lundborg@egeryds.se

Jonas Edstam

Teknisk förvaltare

019-18 18 04
jonas.edstam@egeryds.se

Johan Brånn

Teknisk Förvaltare

019-18 18 36
johan.brann@egeryds.se

Mattias Fogelqvist

Teknisk förvaltare

019-18 18 52
mattias.fogelqvist@egeryds.se

Kristian Holmberg

Arbetsledare/Ekonomisk förvaltare

019-18 18 16
kristian.holmberg@egeryds.se

Olle Andersson

Ekonomisk förvaltare

019-18 18 08
olle.andersson@egeryds.se

Gunilla Möller

Ekonomisk förvaltare

019-18 18 11
gunilla.moller@egeryds.se

Roger Kjell

Ekonomisk förvaltare

019-18 18 33
roger.kjell@egeryds.se

Linn Andersson

Ekonom

019-18 18 09
linn.andersson@egeryds.se

Martin Andersell

Ekonom

019-18 18 31
martin.andersell@egeryds.se

Erik Tengroth

Ekonom

019-18 18 24
erik.tengroth@egeryds.se

Maria Gustafsson

Ekonomiassistent


maria.gustafsson@egeryds.se

Erika Berg

Ekonomiassistent

019-18 18 51
erika.berg@egeryds.se

Thomas Lindborg

Försäljningschef

019-18 18 30
thomas.lindborg@egeryds.se

Magnus Palmér

Platschef

019-18 18 35
magnus.palmer@egeryds.se

Oskar Erixon

IT/Telefoni

019-18 18 66
oskar.erixon@egeryds.se

Tommie Rundberg

Systemutvecklare

019-18 18 85
tommie.rundberg@egeryds.se

Anneli Jernetz

Arbetsledare/Yttre skötsel

019-18 18 14
anneli.jernetz@egeryds.se

Kent Wessman

Yttre skötsel/Snö

019-18 18 56
kent.wessman@egeryds.se

Ann-Katrin Karlsson

Yttre Skötsel

Fadi Altabikh

Yttre skötsel

Mohamad Fakhoury

Yttre skötsel

Anna Sehrman

Arbetsledare/Inre

019-18 18 53
anna.sehrman@egeryds.se

Jennifer Nyman

Lokalvård

Malin Boudrie

Lokalvård

Göran Brandt

Fastighetsskötare

Kjell Alm

Fastighetsskötare

Robert Nilsson

Fastighetsskötare

Mårten Lundmark

Fastighetsskötare

Pernilla Rydén

Trädgårdsmästare

019-18 18 35
pernilla.ryden@egeryds.se

Sarita Merta

Trädgårdsmästare

019-18 18 20
sarita.merta@egeryds.se

Fredrik Wessman

Arbetsledare/Entreprenad

019-18 18 05
fredrik.wessman@egeryds.se

Peter Nilsson

Entreprenad

Sten Henriksson

Snickare

Henrik Stigell

Plåtslagare

Nicklas Lindberg

Elektriker

019-18 18 13



Egeryds Fastighetsförvaltning

Egerydsff.se

Kontakt Örebro

Telefon: 019-18 18 18
E-post: info@egeryds.se